הבית > עלינו

1 מידע קצר

WEIFANG KANGLE פלסטיק ושות', בע מ נוסדה בשנת 1998, אשר מתמחה בייצור סוגים שונים של שקיות פלסטיק כגון שקית הזבל, שקית של מזון, שקיות דיוור, שקית קניות חולצה, תיק צדקה, ללטף שקית אשפה, תיק החתלה לתינוק, סינר PE.

עם יותר מ- 15 שנה ניסיון ביצוע שקיות פלסטיק, אנחנו andamp התחרותי; שקיות פלסטיק איכותי ליצרן בסין. אנו מכירים היטב עם השוק האירופי, בשוק האמריקאי כמו טסקו, קרפור, סיינסבורי, WOOLWORTHS ערב שוק, יש כבר הספקת היצרנים הגדולים של אניה יכול ב ארצות הברית ו בריטניה במשך 15 השנים האחרונות, עם פריטים שהם מעדיפים לא לייצר בעצמם. אנו יכולים לספק שקיות פלסטיק, שקיות אשפה או משלך ממותגים, מודפס לפי הגרפיקה, או ללקוחות העידו עיצוב, ואנחנו לגמרי שתסתדר עם הלקוח באיכות andamp; אריזה ציפיות.

אנו ממוקמים Weifang בפרובינציה פרובינציה של סין. קיבולת הייצור השנתית שלנו היא יותר מ 12,000 טון מטרי. יש לי אישורים ISO ו- BRC ואנו גם עברה SEDEX, ביקורת במפעל BSCI. אתם מוזמנים לבקר, ביקורת, לבחון את המפעל שלנו.
בהתבסס על # 39; מוצרים איכותיים, שירות מעולה, מחירים תחרותיים, בקש Deliveryand #39; אנחנו מבטיחים שתקבלי מוצרים מקצועיים עם האיכות הטובה ביותר, מחיר תחרותי ושירות מכירות טוב.

בחום בברכה כל החברים צור קשר ואני מקווה ששנינו נוכל עתיד בהיר הרבה ביחד.

2 המוצר שלנו
המוצרים שלנו כולל את הפעולות הבאות:
כוכב חותם trash שקיות, שקית של מזון, שקית קניות חולצה, צדקה שקית, שקית אשפה לחיות מחמד, תיק החתלה לתינוק, PE סינר, הכפפות PE, שק בגד, לאיסוף צואת, מעדנייה גיליון, וכו '.

3 זרימת מוצר

4 תעודת שלנו
אנחנו תמיד מרגישים כי כל ההצלחה של החברה שלנו קשורה ישירות האיכות של המוצרים שאנו מציעים. הם עומדים בדרישות איכות הגבוהה ביותר כאמור ISO9001, BRC, הנחיות SGS ומערכת בקרת איכות מחמירים שלנו, עברנו BSCI, SEDEX, SGS ביקורת במפעל.

5 שיתוף בן הזוג
טסקו, קרפור, Interplast, סליל, Fastenal

ציוד בדיקה 6

מבחן dpart נופלים מבחן Tenstile
גלאי מתכות

7 בקרת איכות
כאשר יש לנו אישור ISO9001 ו- BRC, הקמנו מערכת QC יסודית.

חומר גלם 1) ובקרת איכות אביזר
בלי כלים לבדוק חומר הגלם, רק על-ידי הספקים האישורים. ביצוע הדגימות של חומר חדש, בדיקת הדגימות כדי להשוות את הבדיקות תוצאה עם הדו ח הישן. זה יהיה בסדר מחסן אם התוצאות בתוך הסובלנות, אקראי בודק את האביזר לשמור את המוצרים הפגומים מחסן.

הערכת סדר 2)
כשנגיע החדש הזמנות (מוצרים חדשים במקום הוראות חוזר), אם יש לי את buyerand #39; s דגימות, בדיקות האיכות בבדיקות שלנו חדר ולעשות רשומה, וגם עושה המדגם מונה לבחון שוב לפגוש את הרשומה מבחן של הלקוחות. ואז שולחים את הדגימות מונה לאישור. באותו הזמן, שהופך כל החומר מיזוג נוסחה, עיבוד טכני בקובץ. לייצור המוני לפי הרשומה הטכני שלנו לאחר דגימות אישר.

מיזוג גשמי 3)
מחלקת הייצור יראה הסדנה הנוסחה המיזוג גשמי המבוסס על קובץ טכני. OA יהיה אקראי בודק בהתאם.

תהליך הסרט ניפוח 4)
בדיקת A.Self: המפעיל יהיה האני בודק רוחב הסרט, נטו משקל permeter, לאחר מכן להבטיח עובי וגודל נכונים.
B.QA בדוק את איכות הסרט כל שעתיים. ולמלא את הנתונים בדיקת טופס הרשומה. בצורה זו, לרבות מפרט פירוט תיק רוחב, אורך, משקל נטו, כמו גם הסובלנות. QA צריך גם לבדוק סוגיית איכות מפתח ההתרסקות יכול ליינרים-כוח פיצול על-ידי בדיקה גופנית. QA צריך להשוות את הנתונים בתוך הסובלנות או לא, אם לא, הם ישאלו באופרטור כדי לעצור את המכונה ולהתאים שוב לפגוש את היווצרות המינים הנכון. הסרטים פגומה כבר הכניסו את האזור גרוטאות.
C.Different עובי הסרט כדי לבחון את ההשפעה depart, מדמיע עמידות, חוזק בבדיקת חדר. לפחות אחד משמרת בדיקה פעם אחת, תוצאות הבדיקה להקליט גם משוב המחלקה בזמן.

5) תיק ביצוע תהליך בקרת איכות.
בדיקת A.Self. המפעיל צריך להיות משקל משקל נטו כל גליל לפי מידה אלקטרוניים, כדי להבטיח את משקל נטו של התיק. החותם התחתון גם היה האני בודק בעיקר את גליל סרט השתנה. כל זאת על-ידי בדיקה גופנית.
בדיקת B.QC. QA גם אקראי בדיקת אטימה תחתון, משקל נטו, כמו גם פריטים אחרים כדי למלא את הרשומה. בדיקת כל שעתיים אקראיות. אם התוצאות חורגים המפרט הסטנדרטי, הרצון מפעיל כבר ביקש לעצור המכונה ולהתאים עד זה נכונה ופועל באופן קבוע. התיקים פגום גם כבר ולבודד כדי לגנוז את האזור.
C.Different שקיות עובי ממכונת שונות להיות בדיקות איכות החותם התחתון בודק בדיקת חדר. משמרת אחת לפחות פעם אחת. תוצאות הבדיקה להקליט גם משוב אל המחלקה הרלוונטית.

המוצרים המוגמרים 6) אקראי לבדוק לפני למחסן.
מאנגר QC יהיה אקראי בדיקת המוצרים המוגמרים הכל, אם הסובלנות הוא יעלה על התקן, היא להיות מבודדת, גירד. בדרך זו, להרחיק כל המוצרים המוגמרים פגומים המחסן.

Tracebility איכות 7)
יש לנו את הספרות no.with 6 tracebility על החלק התחתון של כל הקרטונים החיצוני. זה לייצג תאריך ייצור בהתאמה, מכונה. לא. מפעיל מס, ו- QA מבויילת אין. כאשר בעיית איכות קרה, אפשר לאתר התיק עם tracebility. לא.

8) מצב הבדיקה כללים של בדיקת חדר
ביציאת המקורי מדגם איכות הבדיקות של הלקוח.
דוגמאות B.Counter בדיקות.
C.Main chaged חומרים דוגמת בדיקה.
טכניקת D.Process השתנה, לדוגמא בדיקות
בדיקת E.Regular

הכל מעל בוחן את ההשפעה חץ הסרט, דמעה עמידות, חוזק ועוצמה החותם התחתון לפחות פעם אחת כל משמרת. עושה את הנתונים כדי להשוות עם תקן מוסמך וקבלת משוב למחלקת QC וייצור בזמן.