צור קשר+8618653687188

חיפוש

עלינו

1.Brief מידע

WEIFANG KANGLE פלסטיק ושות, בע"מ הוקמה בשנת 1998 אשר מתמחה בייצור סוגים שונים של שקיות ניילון כגון שקית אשפה, שקית מזון, דיוור תיקים, חולצת טריקו שקית קניות, תיק צדקה, שקית פסולת לחיות מחמד, שקית חתול התינוק, PE סינר.

עם יותר מ -15 שנים שקיות ניילון ביצוע ניסיון, אנחנו תחרותי & באיכות גבוהה יצרן שקיות פלסטיק בסין. אנחנו מכירים היטב את השוק האירופי ואת השוק האמריקאי כגון TESCO, CARREFOUR, SAINSBURY, שוק WOOLWORTHS ארוחת ערב כבר לספק את היצרנים הגדולים אניה יכול ב ארצות הברית ובריטניה במשך 15 השנים האחרונות, עם פריטים שהם מעדיפים לא לייצר את עצמם. אנחנו יכולים לספק שקיות ניילון ואשפה יכול ספינות או משלך ממותגים, מודפס לפי הגרפיקה שלך, או עיצוב bespoke לקוחות, ואנחנו לגמרי משלימים עם איכות הלקוח & ציפיות האריזה.

אנחנו נמצאים בעיר וייפנג של מחוז שאנדונג של סין. כושר הייצור השנתי שלנו הוא יותר מ 12,000 טון. יש לנו אישורים ISO ו- BRC וגם עברו SEDEX, BSCI ביקורת המפעל. אתה מוזמן מאוד לבקר, ביקורת ולבדוק את המפעל שלנו.
מבוסס על "איכות מוצרים, שירות מעולה, מחירים תחרותיים משלוח מיידי", אנו מבטיחים תקבל מוצרים מקצועיים עם האיכות הטובה ביותר, מחיר תחרותי ושירות מכירות טוב.

אנו מברכים בחום את כל החברים ליצור איתנו קשר בכנות מקווה שנוכל גם לקבל עתיד בהיר יותר יחד.

2.המוצרים שלנו
המוצרים שלנו כוללים את הפריטים הבאים:
כוכב חותם אשפה, שקית מזון, שקית קניות חולצת טריקו, תיק צדקה, שקית פסולת לחיות מחמד, שקית חתול התינוק, סינר PE, כפפות PE, שקית הבגד, אניה תיבת, גלידה מעדנייה, וכו '

3. זרימת מוצרים

4. תעודת שלנו
אנחנו תמיד מרגישים שכל הצלחה של החברה שלנו קשורה ישירות לאיכות המוצרים שאנו מציעים. הם עומדים בדרישות האיכות הגבוהה ביותר כפי שנקבע ISO9001, BRC, הנחיות SGS ומערכת בקרת האיכות שלנו מחמירים, עברנו BSCI, SEDEX, ביקורת במפעל SGS.

5. שותף שותף
טסקו, קרפור, אינטרפלאסט, סליל, פאסטנל

6.Testing ציוד

נפילה dpart הבדיקה מבחן טסטיל
גלאי מתכות

7. בקרת איכות
כפי שיש לנו ISO9001 ו- BRC תעודה, הקמנו מערכת QC יסודית.

1) בקרת איכות חומר גלם ואבזר
אין מכשירים לבדוק את חומר הגלם, רק על ידי אישור הספקים. ביצוע דגימות של החומר החדש ולבדוק את דגימות כדי להשוות את תוצאות הבדיקה עם הדו"ח הישן. זה יהיה בסדר מחסן אם התוצאות בתוך הסובלנות, אקראי בודק את האביזר כדי לשמור על מוצרים פגומים מהמחסן.

2) הערכת הזמנה
כאשר אנו מקבלים את ההזמנות החדשות (מוצרים חדשים במקום הזמנות חוזרות), אם יש דוגמאות של הקונה, בדיקת איכות בחדר הבדיקה שלנו ולעשות שיא, וגם ביצוע הדגימה נגד לבדוק שוב כדי לענות על לקוחות הבדיקה הרשומה. ואז לשלוח את דגימות הדלפק לאישור. במקביל, מה שהופך את כל הנוסחה מיזוג החומר, עיבוד טכני בקובץ. הייצור ההמוני לפי הרשומה הטכנית שלנו לאחר דגימות אושר.

3) מיזוג החומר
מחלקת הייצור תציג את הסדנה הנוסחה חומר מיזוג מבוסס על הקובץ הטכני. ה- OA יבצע בדיקה אקראית בהתאם.

4) מפוצץ תהליך הסרט
בדיקה עצמית: המפעיל יהיה בודק את רוחב הסרט ואת משקל נטו לכל מטר, ואז להבטיח את הגודל הנכון ואת עובי.
BQ לבדוק את איכות הסרט כל 2 שעות. ולמלא את נתוני הבדיקה בטופס ההרשמה. בצורה זו, פירוט מפרט כולל רוחב התיק, אורך, משקל נטו, כמו גם את הסובלנות. QA גם צריך לבדוק את סוגיית איכות המפתח של התרסקות יכול ספינות ---- כוח פיצול על ידי בדיקה פיזית. QA צריך להשוות את הנתונים בתוך הסובלנות או לא, אם לא, הם יבקשו המפעיל לעצור את המכונה ולהתאים שוב כדי לפגוש את speciation הנכון. סרטים פגומים היה לשים את השטח גרוטאות.
עובי הסרט שונה כדי לבדוק את ההשפעה לעזוב, דמעה ההתנגדות, חוזק מתיחה בחדר בדיקות. לפחות משמרת אחת בדיקה אחת, תוצאות הבדיקה להקליט משוב גם למחלקה הרלוונטית בזמן.

5) תיק ביצוע בקרת איכות התהליך.
בודק את עצמו. המפעיל צריך להיות משקל משקל נטו כל גליל בקנה מידה אלקטרוני, כדי להבטיח את השקית נטו השקית. החותם התחתון היה גם בדיקה עצמית במיוחד את גליל הסרט השתנה. כל זה על ידי בדיקה פיזית.
בדיקת BQ. QA גם בדיקה אקראית את האיטום התחתון ואת משקל נטו, כמו גם פריטים אחרים כדי למלא את הרשומה. בדיקה אקראית כל 2 שעות.אם התוצאות עולה על המפרט הסטנדרטי, המפעיל יתבקש להפסיק את המכונה ולהתאים עד שזה נכון לפעול באופן קבוע. שקיות פגומים גם היה לבודד את השטח גרוטאות.
שקיות C.Different שונים ממכונה שונים כדי לבדוק את איכות החותם התחתון בדיקת בחדר בדיקות. לפחות פעם אחת במשמרת אחת. תוצאות הבדיקות מקבלות משוב גם למחלקה הרלוונטית.

6) מוצרים מוגמרים אקראי לבדוק לפני למחסן.
QC מאנגר יהיה אקראי בדיקת כל המוצרים המוגמרים, אם הסובלנות עולה על תקן, זה יהיה מבודד ושרט. בדרך זו, לשמור את כל המוצרים המוגמרים פגומים הרחק מהמחסן.

7) tracebility איכות
יש לנו את tracebility no.with 6 ספרות על החלק התחתון של כל cartons.It החיצוני מייצג בהתאמה תאריך הייצור, המכונה לא. מפעיל מס 'ו, חותמת QA no.When בעיה איכות קרה, אנחנו יכולים לעקוב אחר התיק הזה עם tracebility לא.

8) שלטון בדיקה של חדר בדיקות
הבדיקה המקורית איכות המדגם מלקוח.
בדיקות דגימה.
חומר C.Maged בדיקות מדגם chaged.
טכניקת D.Process שונה, בדיקות מדגם
בדיקות רגולריות

כל האמור לעיל בדיקת ההשפעה דרט הסרט, התנגדות דמעה, חוזק מתיחה חוזק חותם התחתונה לפחות פעם אחת כל משמרת. ביצוע הנתונים להשוות עם תקן מוסמך משוב למחלקת QC והפקה בזמן.